Поштовани читаоци,
На интернет сајту „Гласа са Цера“ постављен је 28 број нашега часописа. Овај број је тематски посвећен Светом цару Николаја, у којем говоримо о царевим економским реформама, чудима царских мученика, династији Романов. Свим читаоцима штампаног издања поводом славе храма поклањамо акатист Св. цару Николају. Уколико желите да га поседујете у електронском формату можете га преузети овде.
У току је велика акција! За само 700 динара добијате шест бројева „Гласа са Цера“ са плаћеном поштарином а поклањамо Вам и један стари број. Како да се претплатите погледајте овде.
Не заборавите да пишете коментаре јер нам они помажу у креирању идућих бројева. Уколико Вам се допадне неки од наших текстова, а желите да их и Ваши пријатељи прочитају на дну сваког чланка постоји опција препоруке за друштвене мреже „Фејсбук“ и „Твитер“, као и могућност да текст одштампате или га пошаљете мејлом. Уведена је и нова опција, па испод свакога текста можете оценити чланке оценом од један до пет (звездице испод текста). Све текстове из овога броја можете пронаћи у категорији број 28 или прегледајући претходне уносе. Уколико желите да са нама поделите своје утиске, похвале или критике погледајте контакт страницу. Такође можете се веома повољно огласити у нашем часопису и на интернет сајту а о томе погледајте овде. Следећи број „Гласа са Цера“ излази средином месеца септембра.
УРЕДНИШТВО
Оставите одговор